Trzecia odsłona widowiska Marvela od Sony – „Venom 3” z Chiwelem Ejioforem w obsadzie?

Venom 3: Prace nad filmem wystartowały

Nieznane szczegóły o „Venom 3”: Chiwetel Ejiofor dołącza do obsady

Ciekawe doniesienia pojawiły się na temat widowiska Marvela od Sony „Venom 3”. Otóż do obsady dołączył Chiwetel Ejiofor.

Baron Mordo spotka Venoma?

Interesujące jest to, że Ejiofor ma już swoje miejsce w oficjalnym kinowym uniwersum Marvela. Pojawił się w widowiskach „Doktor Strange” i „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, w których wcielił się w Barona Mordo. „Venom 3” z kolei jest częścią komiksowego uniwersum Sony, którego związek z MCU pozostaje niedookreślony.

Chiwetel Ejiofor
Źródlo – IMBD

Czy Ejiofor powróci jako Baron Mordo w „Venomie 3”? Tego nie wiadomo. Możliwe jednak, że zagra inną postać. Deadline, które ujawniło informację o angażu aktora, nie podaje żadnych szczegółów jego roli.

Co wiemy o filmie „Venom 3”?

Szczegóły dotyczące „Venom 3” są jak na razie owiane tajemnicą. Jednak pewne informacje udało się zdobyć. Oczywiście, jak można się spodziewać, główną gwiazdą filmu będzie ponownie Tom Hardy. Wciela się on w postać nowojorskiego reportera, który dzięki kosmicznemu symbiontowi, Venomowi, zyskuje supermoce. Początkowo wynaturzony, żarłoczny i agresywny Venom stara się całkowicie przejąć kontrolę nad ciałem Eddiego Brocka. Z czasem jednak bohaterowie uczą się koegzystować i razem walczą ze złoczyńcami.

Juno Temple
Źródlo – Variety

W obsadzie filmu znajduje się także Juno Temple, ale szczegóły dotyczące jej roli są trzymane w tajemnicy.

Rozpoczęcie zdjęć do widowiska planowane jest na przyszły miesiąc, chociaż istnieje możliwość, że strajk scenarzystów wpłynie na te plany.