Premiera „Spider-Man: Across the Spider-Verse” ożywia oczekiwania na kolejne projekty

Spider-man w filmie Spider-Man: Across the Spider-Verse

Producentka 'Spider-Man’ zapowiada film aktorski z Milesem Moralesem oraz film animowany 'Spider-Woman’: „To się dzieje”

Po wielkim sukcesie filmu „Spider-Man: Across the Spider-Verse”, który wreszcie trafił na ekrany kin w ten weekend, producenci trylogii już  skupiają się na trzeciej części, „Spider Man: Beyond the Spider Verse”, planowanej na przyszły rok.

Nadchodzi film o Spider-Woman oraz film aktorski z Milesem Moralesem

Amy Pascal, producentka filmu, zdradziła, że prace są już w toku nad filmem o Spider-Woman oraz filmem aktorski z Milesem Moralesem. W rozmowie we wtorek na premierze „SSpider-Man: Across the Spider-Verse” w Los Angeles, powiedziała: „Zobaczycie to wszystko. To się dzieje.”

Film o Spider-Woman szybciej niż się spodziewacie

Avi Arad, również producent filmu, zdradził, że film o Spider-Woman ujrzymy „szybciej niż się spodziewacie”. Mimo braku szczegółów dotyczących daty premiery zapowiedział, że jest on w drodze.

Trwają prace nad czwartym filmem „Spider-Man”

Amy Pascal potwierdziła również, że prace nad czwartą częścią filmu „Spider-Man” z udziałem Toma Hollanda i Zendayi wciąż trwają. Jednak przerwa w pracach nad scenariuszem spowodowała chwilowe zawieszenie prac. Pascal wyjaśniła, że nikt nie pracuje podczas strajku scenarzystów, ale dodaje: „Oczywiście, że zrobimy kolejny film. Jesteśmy w trakcie procesu, ale z powodu strajku, wszyscy musimy teraz być cierpliwi i wspierać się nawzajem. Kiedy tylko sytuacja się unormuje, rozpoczniemy prace.”

H2: Tajemnicza przyszłość według szefa Sony

Tom Rothman, szef Sony, w odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości serii filmowej, nie zdradził zbyt wiele. Z humorem odpowiedział: „Gdybym ci powiedział, musiałbym cię zabić”, sugerując, że informacje są jeszcze tajne.

Hailee Steinfeld i jej entuzjazm dla roli Spider-Woman

Hailee Steinfeld, która podkłada głos pod postać Gwen Stacy, wyraziła swoje zainteresowanie grą w samodzielnym filmie o Spider-Woman. Podczas pracy nad dubbingiem powiedziała: „To jest jak praca moich marzeń. Chętnie wejdę w  tę rolę jeszcze i jeszcze raz. Czuję się komfortowo! To jest marzenie, by być częścią otoczenia, która jest jednocześnie komfortowe, kreatywne, swobodne i ekscytujące”.

„Spider-Man: Across the Spider-Verse” – powrót znanych postaci

Film „Spider-Man: Across the Spider-Verse”, którego reżyserami są Joaquim Dos Santos, Justin K. Thompson i Kemp Powers, powraca z udziałem Shameika Moore’a w roli Milesa Moralese oraz Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy. W obsadzie znajdują się również takie gwiazdy jak Issa Rae, Daniel Kaluuya, Jason Schwartzman, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Rachel Dratch, Shea Whigham, Leland „Metro Boomin” Wayne, Ziggy Marley, Ayo Edebiri i Danielle Perez.

Film już w kinach!

„Spider-Man: Across the Spider-Verse” zadebiutował  na ekranach kin w piątek, 2 czerwca. Fani serii oczekują z niecierpliwością na kolejne projekty, takie jak film o Spider-Woman i aktorski film z Milesem Moralesem, które z pewnością przyciągną uwagę miłośników komiksowego uniwersum Spider-Mana.

Trailer filmu

 

https://www.youtube.com/watch?v=shW9i6k8cB0