Drugi sezon Lokiego już w październiku! Wszystko co musisz wiedzieć o serialu Marvela

Loki, sezon 2 – data premiery. Kiedy bóg psot powróci na Disney+?

Drugi sezon Lokiego już w październiku!

Loki to jeden z najpopularniejszych seriali Marvela, który zadebiutował na platformie Disney+ w czerwcu 2021 roku. Serial opowiada o losach Lokiego (Tom Hiddleston), który po kradzieży Tesseraktu i ucieczce z niewoli w Avengers: Koniec gry trafia do alternatywnej rzeczywistości, nad którą kontrolę sprawuje Time Variance Authority – organizacja strzegąca integralności czasoprzestrzeni. W pierwszym sezonie Loki musiał pomóc agentowi Mobiusowi (Owen Wilson) w ujęciu tajemniczego czasozbrodniarza, który okazał się być jednym z jego wariantów – Sylvie (Sophia Di Martino). W finale sezonu Loki i Sylvie dotarli do źródła TVA – Ten, Który Pozostał, jeden z wariantów Kanga(Jonathan Majors), który oferował im wybór: zastąpić go na stanowisku lub zabić go i spowodować chaos w multiwersum. Sylvie zdecydowała się na drugą opcję, a Loki wrócił do siedziby TVA, gdzie odkrył, że nikt go nie rozpoznaje i że Kang rządzi wszystkim.

Co wiemy o nowych przygodach boga kłamstwa?

Drugi sezon Lokiego został potwierdzony pod koniec pierwszego, a jego premiera została ogłoszona na 6 października 2023 roku. Serial będzie kontynuował historię Lokiego i jego prób naprawienia multiwersum, które zostało rozerwane przez działania Sylvie. Nie wiadomo jeszcze, jakie nowe postacie i światy pojawią się w serialu, ale można się spodziewać wielu niespodzianek i zwrotów akcji.

Gdzie obejrzeć drugi sezon Lokiego?

Drugi sezon Lokiego będzie dostępny wyłącznie na platformie Disney+, która oferuje dostęp do wielu filmów i seriali z uniwersum Marvela, Star Wars, Pixara i innych. Aby obejrzeć drugi sezon Lokiego, należy wykupić subskrypcję Disney+, która kosztuje 29,99 zł miesięcznie lub 299,99 zł rocznie. Subskrypcja umożliwia oglądanie treści na czterech urządzeniach jednocześnie i pobieranie ich na 10 urządzeń.

Pod znakiem zapytania, pozostają dalsze losy postaci granych przez Jonathan Majors, który został oskarżony o napaść, o całej sprawie można przeczytać tutaj.

Czy drugi sezon Lokiego będzie ostatnim?

Nie wiadomo jeszcze, czy drugi sezon Lokiego będzie ostatnim. Twórcy serialu nie wykluczają możliwości kontynuacji historii boga kłamstwa w kolejnych sezonach lub filmach Marvel

Czy drugi sezon Lokiego będzie miał związek z filmami Marvela?

Tak, drugi sezon Lokiego będzie miał związek z filmami Marvela, zwłaszcza z Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Gdzie pojawił się Kang Zdobywca, który jest antagonistą Lokiego i zagrożeniem dla multiwersum.

Czy drugi sezon Lokiego będzie miał taką samą liczbę odcinków jak pierwszy?

Tak, drugi sezon Lokiego będzie miał taką samą liczbę odcinków jak pierwszy, czyli sześć. Każdy odcinek będzie trwał około 50 minut i będzie emitowany raz w tygodniu na Disney+.