The Continental: Początki słynnego hotelu z Johna Wicka w trzyodcinkowym wydarzeniu!

The Continental: Początki legendarnego hotelu

The Continental: Początki legendarnego hotelu z Johna Wicka

Mroczny świat Johna Wicka otrzyma wkrótce dodatkowe światło. The Continental: to trzyodcinkowy serial, które będzie prequelem i pozwoli zgłębić historię hotelu dla zabójców, znanego z brutalnej i niezwykle udanej franczyzy filmowej.

Przeszłość młodego Winstona Scotta

Według opisu The Continental, młody Winston Scott, grany przez Colina Woodella, zostaje wplątany w mroczny świat lat 70. w Nowym Jorku, aby zmierzyć się z przeszłością, która wydawała się już za nim. Winston będzie musiał przejść przez śmiercionośne zakamarki tajemniczego podziemia hotelu, podczas niebezpiecznej próby przejęcia kontroli nad tym miejscem, które w przyszłości stanie się jego tronem.

Ekipa twórcza i premiera na Peacock

Trzyodcinkowe wydarzenie The Continental zostanie wyreżyserowane przez Alberta Hughesa, a rolę Charona, którą pierwotnie grał Lance Reddick we franczyzie John Wick, przejmie debiutujący Ayomide Adegun. W pozostałych rolach zobaczymy znanych aktorów, takich jak Mishel Prada, Ben Robson, Hubert Point-Du Jour, Nhung Kate, Jessica Allain, Jeremy Bobb, Peter Greene i Mel Gibson jako Cormac. The Continental:  będzie miał premierę we wrześniu na platformie Peacock.

Trailer do obejrzenia niżej.