Karl Urban zagra Johnny’ego Cage’a w „Mortal Kombat 2”!

Karl Urban jako Johnny Cage!

Karl Urban z „The Boys” zagra Johnny’ego Cage’a w sequelu filmu „Mortal Kombat”

Gwiazda popularnego serialu „The Boys”, został obsadzony w roli Johnny’ego Cage’a w oczekiwanym sequelu filmu „Mortal Kombat”. Aktor jest w końcowej fazie negocjacji dotyczących przyjęcia tej ikonicznej postaci z gier wideo.

Karl Urban niedawno zakończył zdjęcia do czwartego sezonu „The Boys”, który prawdopodobnie zostanie wyemitowany w 2024 roku. Aktor jest również znany z ról w filmach takich jak „Thor: Ragnarok” czy „Władca Pierścieni”. Johnny Cage to postać znana fanom „Mortal Kombat” jako celebryta B-klasy z serii niskobudżetowych filmów sztuk walki. Jego finałowe ciosy (tzw. fatality) w grach często wiążą się z ekipą filmową, a niektóre sceny ukazują go w interakcji z własną figurką akcji.

Gdzie zostawiła nas poprzednią część?

W filmie „Mortal Kombat” z 2021 roku nie został przedstawiony tytułowy turniej, ale bohater Raiden powierzył Cole’owi Youngowi misję znalezienia nowych wojowników, aby przygotować się na powrót Shang Tsunga i jego sił. Na końcu filmu, gdy Cole wraca do sali gimnastycznej, zapowiada, że zmierza do Hollywood. Kamera ukazuje plakat filmu „Citizen Cage”, w którym występuje Johnny Cage. Większość głównych gwiazd z pierwszego filmu „Mortal Kombat” ma powrócić w sequelu, w tym Lewis Tan jako Cole i Jessica McNamee jako Sonya Blade. Reżyserem „Mortal Kombat 2” będzie ponownie Simon McQuoid, a scenariusz napisze Jeremy Slater.

Trailer Mortal Kombat” z 2021