Dwayne Johnson znowu zagra w „Szybkich i wściekłych”? [SPOILER]

 O co chodzi z powrotem Dwayne’a Johnsona do „Szybkich i wściekłych”?

Jeśli jesteś fanem „Szybkich i wściekłych” i chodzisz na filmy z tej serii, koniecznie zostawaj na sali kinowej po napisach. Po zakończeniu filmu „Szybcy i wściekli 10” czeka na Ciebie niespodzianka, a może być to powrót jednego z ulubionych bohaterów.

Dwayne Johnson, który zagrał w spin-offie „Hobbs i Shaw„, wyrażał w przeszłości swoją niechęć do powrotu do „Szybkich i wściekłych„. Jednakże, w scenie po napisach „Szybcy i wściekli 10” pojawia się jego postać, Luke Hobbs, co sugeruje, że Johnson mógł zmienić zdanie i wrócić do serii.

O czym będzie „Szybcy i wściekli 11”?

Dziesiąta część „Szybkich i wściekłych” już wkrótce pojawi się w kinach, ale już teraz wiadomo, że planowana jest jedenasta odsłona. „Szybcy i wściekli 11” będzie kontynuacją historii z dziesiątej części, w której Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina muszą zmierzyć się z najgroźniejszym wrogiem, który chce rozbić ich rodzinę i zabrać wszystko, co dla nich ważne. W planach jest również powrót postaci, które pojawiły się w poprzednich częściach serii, oraz pojawienie się nowych sojuszników i wrogów.

Zwolnijcie jednak nieco swoje tempo i zostawcie czas na scenę po napisach. W tej krótkiej sekwencji ukryta jest niespodzianka, która zapowiada powrót jednego z ulubionych bohaterów.

Hobbs wraca do rodziny „Szybkich i Wściekłych”? Spoiler alert!

Dwayne Johnson, czyli ekranowy Luke Hobbs, pierwotnie zapowiedział, że nie planuje powrotu do rodziny „Szybkich i Wściekłych„. Spin-off „Hobbs i Shaw” miał być jego ostatecznym pożegnaniem z serią. Vin Diesel, który wciela się w rolę głównego bohatera Dom Toretto, starał się przekonać Johnsona do powrotu już od 2021 roku. Johnson jednak uparcie trzymał się swojej decyzji, co potwierdził w wywiadzie z CNN:

„Jasno i stanowczo powiedziałem Vinowi, że nie wrócę do tej franczyzy. Zawsze będę wspierał obsadę i kibicował serii, ale nie ma szans, abym wrócił. Ostatnie posty Vina były przykładem manipulacji. Nie podoba mi się, że w swoich wpisach poruszał temat swoich dzieci czy śmierci Paula Walkera. Rozmawialiśmy kilka miesięcy temu i doszliśmy do jasnego porozumienia.”

UWAGA! Dalsza część tekstu zawiera spoilery z filmu „Szybcy i Wściekli 10”

Jednakże wygląda na to, że Johnson zmienił zdanie, a Hobbs może znów stać się ważną częścią cyklu. Aktor pojawia się w scenie po napisach, co sugeruje jego potencjalny powrót w jedenastej odsłonie sagi.

„Szybcy i Wściekli 10”: zwiastun

„Szybcy i Wściekli 10” trafią na ekrany kin 19 maja, ale już teraz można zobaczyć film w ramach pokazów przedpremierowych. Oficjalny zwiastun dostępny jest poniżej:

W filmie „Szybcy i Wściekli 10” Dom Toretto i jego rodzina muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, którego kiedykolwiek mieli. Ich wrogowie rozproszyli rodzinę po całym świecie i zmuszają ich do walki, by uratować siebie i swoich bliskich. Przez kolejne misje i niebezpieczeństwa, jakie ich czekają, bohaterowie będą musieli stawić czoła zarówno nowym sojusznikom, jak i starym wrogom, by ocalić swoje życie oraz życie 8-letniego syna Doma (Leo Abelo Perry), który stał się celem zemsty ich nowego przeciwnika.