Dwayne Johnson powraca jako Luke Hobbs w spin-offie „Szybkich i wściekłych”

Dwayne Johnson jako Luke Hobbs w serii Szybkich i Wściekłych

Dwayne Johnson oficjalnie  wraca jako Luke Hobbs w kolejnym filmie z sagi „Szybkich i wściekłych”

Dwayne Johnson, popularny aktor i były wrestler, powróci jako Luke Hobbs w nadchodzącym spin-offie sagi filmowej „Szybkich i wściekłych”. Aktualne doniesienia informują, że Johnson oficjalnie powtórzy swoją rolę, która przyniosła mu ogromną popularność w poprzednich odsłonach serii. Spin-off, którego akcja rozgrywać się będzie pomiędzy wydarzeniami ostatnio wydanych „Szybkich i wściekłych 10” a  kolejnych jeszcze niezatytułowaneych „Szybkich i wściekłych”, obiecuje zaoferować fanom emocjonującą rozrywkę. Informacje te podał Hollywood Reporter.

UWAGA! Dalsza część tekstu zawiera spoilery z filmu „Szybcy i Wściekli 10”

Powrót Luke’a Hobbsa i pytanie o pozostałych członków rodziny „Szybkich”

Po nieoczekiwanym wystąpieniu Dwaynea Johnsona w scenie po napisach końcowych „Szybkiego X”, fani serii nie mogą doczekać się kolejnych przygód Luke’a Hobbsa. W tej krótkiej sekwencji postaci Hobbs otrzymuje przerażającą wiadomość od głównego przeciwnika filmu, Dantego (w tej roli Jason Momoa), który pragnie zemsty za śmierć swojego ojca. To spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie i ekscytację wśród widzów, zwłaszcza biorąc pod uwagę publicznie znaną niezgodę między Johnsonem a gwiazdą sagi, Vinem Dieselem, która wcześniej wykluczała powrót aktora do serii. Chociaż pogłoski o ewentualnych  powrocie  Dwayne’a Johnson’a do serii,  słyszeliśmy już wcześniej.

Powrót twórców: Chris Morgan i rola Dantego

Scenariusz spin-offu zostanie napisany przez Chrisa Morgana, utalentowanego autora, który ma już na swoim koncie kilka udanych filmów z sagi „Szybkich i wściekłych”. Warto przypomnieć, że Morgan był również odpowiedzialny za pisanie skryptu do filmu „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, gdzie Johnson wcielił się w postać Luke’a Hobbsa, a partnerował mu Jason Statham jako Deckard Shaw, inna ikoniczna postać serii. Fani mają nadzieję na kolejną dynamiczną i pełną adrenaliny produkcję.

O czym będzie film Dwaynea Johnsona?

Niestety, w tej chwili szczegóły na temat fabuły spin-offu są jeszcze mało znane. Wiadomo jednak, że film ma kontynuować wątek zapoczątkowany w scenie po napisach „Szybkich i wściekłych X”. Choć Dante będzie wrogiem Hobbsa, nie oznacza to, że główny bohater  samoczynnie się z nim rozprawi. Serwisy donoszą, że to nowa, samodzielna produkcja (określana przez źródła z Hollywood Reporter jako FastX.5) ma raczej ukazać, jak Hobbs radzi sobie po wydarzeniach z filmu „Hobbs i Shaw”. Czyżby na ekranie zobaczylibyśmy też Jasona Stathama? Cóż, chociaż nie jest to sequel, nie wyklucza to możliwości kolejnego spotkania z członkami rodziny!

Podsumowanie i zwiastun filmu „Szybkich i wściekłych”

Najnowsza odsłona sagi „pod tytułem „Szybcy i wściekli 10 ”, jest już dostępna w kinach. Widzowie mogą zobaczyć, jak rozwija się historia, a także poznać początki nowych wątków fabularnych. Tymczasem zwiastun filmu „Szybki X” dostępny jest poniżej, zapraszamy do obejrzenia!

Zwiastun