Extraction 2 – nowy trailer filmu akcji z Chrisem Hemsworthem

Chris Hemsworth w filmie Extraction już 16 czerwca na Netfliksie

Extraction 2 to kontynuacja hitowego filmu akcji z 2020 roku, w którym Chris Hemsworth wcielił się w rolę Tylera Rake’a, byłego żołnierza i najemnika specjalizującego się w ekstrakcji ludzi z niebezpiecznych sytuacji. W pierwszej części Rake miał za zadanie uratować syna wpływowego przestępcy z rąk rywali w Bangladeszu. Misja okazała się niezwykle trudna i kosztowała go prawie życie.

W Extraction 2 Rake wraca do akcji, by pomóc rodzinie uwięzionej przez bezwzględnego gangstera z Gruzji. Aby ich wydostać, musi się przedrzeć przez jedno z najniebezpieczniejszych więzień na świecie. Jednak gdy operacja się komplikuje, a gangster ginie w walce, jego równie okrutny brat rusza na trop Rake’a i jego zespołu do Sydney, by się zemścić.

Film Extraction 2 jest reżyserowany przez Sama Hargrave’a, który był kaskaderem i koordynatorem kaskaderów w wielu filmach Marvela. Scenariusz napisał Joe Russo, jeden z reżyserów Avengers: Endgame. Obok Hemswortha występują m.in. Olga Kurylenko, Golshifteh Farahani i Daniel Bernhardt.

Film Extraction 2 ma swoją premierę 16 czerwca na platformie Netflix. Poniżej możesz obejrzeć nowy trailer filmu.

Obejrzyj trailer Extraction 2

Czy Extraction 2 jest kontynuacją Extraction?

Tak, Extraction 2 jest bezpośrednią kontynuacją Extraction z 2020 roku.

Czy Tyler Rake przeżył skok z mostu w pierwszej części?

Tak, Tyler Rake przeżył skok z mostu i został uratowany przez swoich ludzi.

Czy Extraction 2 będzie dostępny tylko na Netflix?

Tak, Extraction 2 jest filmem oryginalnym Netflixa i będzie dostępny tylko na tej platformie.