„Barbie” – Nowy Film z Margot Robbie na nowym trailerze!

Margot Robbie jako Barbie podczas robienia zdjęcia policyjnego

Aktorzy „Barbie” odczuwają wewnętrzne zmagania podczas kręcenia filmu

Margot Robbie i Ryan Gosling, gwiazdy nadchodzącego filmu „Barbie”, ujawnili, że mimo wesołej atmosfery na planie, doświadczają wewnętrznego cierpienia. Podczas niedawnej konferencji prasowej Robbie wyznała, że jedna z scen była dla niej najbardziej upokarzającym momentem w życiu. Te słowa wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród fanów i mediów.

„Barbie” – Ogromne zainteresowanie filmową produkcją

Robbie zdawała sobie sprawę, że kręcenie scen plenerowych w Los Angeles wiąże się z pewnym zainteresowaniem ze strony przechodniów i paparazzi. Jednak aktorka nie spodziewała się, że zdjęcia z planu filmowego rozprzestrzenią się tak szeroko. Jej słowa potwierdzają, że uwaga skupia się nie tylko na samej produkcji, ale również na wyjątkowych kostiumach noszonych przez obsadę.

Gwiazdorska obsada filmu „Barbie”

Film „Barbie” to projekt pełen gwiazdorskich nazwisk. Obok Robbie i Goslinga, widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie sławy jak Will Ferrell, Connor Swindells, Nicola Coughlan, Emerald Fennell, Kate McKinnon, Michael Cera, America Ferrera, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman, Sharon Rooney, Ana Cruz Kayne, Ritu Arya, Jamie Demetriou, Emma Mackey, Dua Lipa, Issa Rae, Hari Nef, Alexandra Shipp, Simu Liu, Scott Evans i Ncuti Gatwa. Ta imponująca obsada przyciąga uwagę i budzi ogromne oczekiwania wśród fanów.

„Barbie” – Wielki projekt wspólnych sił

„Barbie” to film, który powstaje przy współpracy trzech renomowanych podmiotów filmowych: Mattel Films, Heyday Films oraz LuckyChap Entertainment Robbie. Reżyserią i współscenariuszem zajmuje się Gerwig, która ma na swoim koncie wiele sukcesów filmowych. Jej mąż, Noah Baumbach, również współpracuje przy scenariuszu. Produkcję wykonawczą pełnią Josey McNamara z LuckyChap oraz Ynon Kreiz z Mattel, co dodaje filmowi jeszcze większej wartości.

 

Polski zwiastuna filmu Barbie