Bryan Cranston planuje przerwę od aktorstwa

Bryan Cranston

Bryan Cranston zamierza zrobić przerwę w karierze aktorskiej w 2026 roku, aby skupić się na małżeństwie

Bryan Cranston, znany aktor i laureat nagrody Emmy, ogłosił plan przerwy w swojej hollywoodzkiej karierze na rok 2026, aby spędzić więcej czasu ze swoją żoną, Robin Dearden. W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu magazynowi GQ Cranston zapowiedział, że przez co najmniej sześć miesięcy wycofa się z branży filmowej i przeniesie się do Francji.

Jeden z największych aktorów naszych czasów przechodzi na czasową emeryturę

Według informacji przekazanych przez magazyn GQ, w roku 2026 „jeden z największych aktorów naszych czasów” zamierza na pewien czas wycofać się z aktorstwa. Cranston planuje zamknąć swoją firmę produkcyjną, sprzedać swoje udziały w Dos Hombres i udać się z żoną do obcego kraju, prawdopodobnie do Francji, na co najmniej pół roku.

Przerwa, a nie emerytura – wyjaśnia Cranston

W odpowiedzi na niejasne doniesienia medialne, Bryan Cranston zdecydowanie oświadczył na Instagramie, że nie zamierza na stałe zakończyć swojej kariery aktorskiej. W poście napisał: „Nie idę na emeryturę. Co zamierzam zrobić, to nacisnąć przycisk pauzy na rok po osiągnięciu 70. urodzin w 2026 roku”.

Zmiana priorytetów dla dobra małżeństwa

Cranston wyjawił, że podjął decyzję o przerwie w karierze, ponieważ chce „wyrównać” swoje małżeństwo z Robin. Przez ostatnie 24 lata żona aktora musiała dostosowywać swoje życie do jego kariery i być „plus jedynką” słynnego męża. Cranston chce teraz poświęcić czas na odnalezienie równowagi i zapewnić żonie spełnienie jej marzeń.

Nowe doświadczenia we Francji

Podczas przerwy w aktorstwie, Cranston i jego żona zamierzają zamieszkać w małej francuskiej wiosce. Aktor planuje nauczyć się języka francuskiego, gotować potrawy kuchni francuskiej i cieszyć się spokojnym życiem, z dala od filmowych scenariuszy i telefonów biznesowych.

Niezapomniana przygoda w oczekiwaniu na nowe role

Cranston wyraził również chęć eksploracji nowych obszarów życia i przygotowania się na przyszłe role w bardziej autentyczny sposób. Aktor pragnie przeżyć niezapomniane doświadczenia, spędzać czas z nowymi przyjaciółmi, cieszyć się kulturą francuską i delektować się chwilami pełnymi ogniska i wina.

Bryan Cranston, mimo przerwy w karierze, nie zamierza zrezygnować z aktorstwa na stałe. Obecnie pracuje nad filmami „Asteroid City” w reżyserii Wesa Andersona oraz „Argylle” w reżyserii Matthew Vaughna. Ponadto aktor wyraził również chęć zrealizowania projektu związanego z kultowym serialem „Malcolm in the Middle”.

Cranston wyraził również nadzieję na odnowienie „Malcolma in the Middle”, aby przyjrzeć się losom bohaterów 20 lat później. Jednak na razie nie ma planów powrotu do kultowego serialu „Breaking Bad” i odrzuca propozycję zorganizowania 15. rocznicy serialu.

W ramach przerwy w karierze Cranston pracuje również nad produkcją muzyczną, w której planuje wystąpić. Aktor zdradził, że chce stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, co zaskoczy publiczność.

Bryan Cranston podkreśla, że przerwa w karierze aktorskiej jest dla niego okazją do odnowy i skoncentrowania się na ważnych wartościach życia. Jego decyzja pokazuje, że niezależnie od sukcesów w branży filmowej, rodzina jest dla niego najważniejsza.