Ahsoka z oficjalną datą premiery

Rosario Dawson jako Ahsoka Tano w serialu Ahsoka

Disney+ ogłasza datę premiery „Ahsoka” – nowego serialu Lucasfilmu

Disney+ ujawniło dzisiaj, że premiera serialu  Ahsoka odbędzie się 23 sierpnia. Ta informacja wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów sagi Star Wars. Wraz z tą zapowiedzią, zaprezentowało także krótki spot reklamowy, który zostanie wyemitowany podczas trzeciego meczu finałów NBA. Dodatkowo udostępniono trzy zdjęcia z serialu, które jeszcze bardziej rozbudziły oczekiwania widzów.

Ahsoka Tano powraca w nowej serii

Fabuła serialu rozgrywa się po upadku Imperium oraz wydarzeniach drugiego sezonu kultowego serialu „The Mandalorian„. Tym razem skupiamy się na losach Ahsoki Tano, byłej rycerz Jedi, która poświęca się ściganiu odradzającego się zagrożenia w galaktyce. To opowieść, która przeniesie widzów w nowe, nieznane dotąd zakątki Star Wars.

Rosario Dawson jako Ahsoka Tano oraz Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren w serialu Ahsoka

Wspaniała obsada serialu Ahsoka

W rolę tytułowej bohaterki wciela się utalentowana aktorka Rosario Dawson, która świetnie odnajduje się w roli Ahsoki Tano. Serial „Ahsoka” może również pochwalić się innymi znakomitymi aktorami. Natasha Liu Bordizzo wciela się w postać Sabine Wren, Mary Elizabeth Winstead wciela się w postać Hera Syndulla, a Ray Stevenson w postać Baylana Skolla. W obsadzie pojawiają się również Ivanna Sakhno jako Shin Hati, Diana Lee Inosanto jako Morgan Elsbeth, David Tennant jako Huyang, Lars Mikkelsen jako Wielki Admiral Thrawn oraz Eman Esfandi jako Ezra Bridger. Ta wyjątkowa obsada zapowiada niezapomniane aktorskie kreacje i fascynujące relacje między postaciami.

Twórcy serialu o planach na przyszłość

Za scenariusz serialu odpowiedzialny jest Dave Filoni, który jest również producentem wykonawczym razem z Jonem Favreau, Kathleen Kennedy, Colinem Wilsonem i Carrie Beck. Karen Gilchrist pełni funkcję współproducenta wykonawczego. Twórcy „Ahsoki” pracują również nad rozwojem projektu „Mando-Wersum” Dave’a Filoniego, który ma trafić na wielki ekran. Więcej informacji na ten temat będzie można znaleźć na łamach The DisInsider, gdzie na bieżąco przekazujemy wszystkie najnowsze aktualności związane z tym projektem.

Wyczekiwany serial już wkrótce na Disney+

Najnowszy serial  od Lucasfilmu będzie dostępny wyłącznie na platformie streamingowej Disney+. Premiera zaplanowana jest na 23 sierpnia. Fani sagi Star Wars z pewnością nie mogą się już doczekać, aby poznać dalsze losy ukochanej postaci. To niezwykła okazja, by jeszcze bardziej zgłębić świat Gwiezdnych wojen i odkryć kolejne pasjonujące przygody.