Brakuje Ci Sukcesji? O to 8 podobnych seriali!

Jeremy Strong jako Kendall Roy, Kieran Culkin jako Roman Roy, Sarah Snook jako Siobhan Roy w ostatnim sezonie Sukcesji

The White Lotus: Trzeci sezon w Tajlandii

The White Lotus, popularny serial telewizyjny HBO, zyskał dużą popularność dzięki kombinacji dramatu rodzinnego, intryg i manipulacji. Serial, stworzony przez Mike’a White’a, skupia się na burzliwych relacjach pomiędzy gośćmi i pracownikami ekskluzywnego kurortu. Trzeci sezon The White Lotus został potwierdzony i tym razem akcja przeniesie się do egzotycznej Tajlandii. Widzowie mogą oczekiwać niekończących się emocji i pełnych zwrotów akcji przygód w luksusowych okolicznościach.

Empire: Hip-hopowe rodzinne intrygi

Empire, serial emitowany na AppleTV+, to opowieść o bezwzględnej rodzinie, która składa się z trzech synów i ich zgorzkniałej żony. W tej historii muzyczny magnat Lucious Lyon, cierpiący na śmiertelną chorobę, stara się zapewnić dziedzictwo swojemu rodzeństwu. Empire dostarcza wciągający dramat rodzinny na tle hip-hopowego soundtracku, który zachwyci fanów Succession.

The Sopranos: Dysfunkcyjna rodzina mafijna

The Sopranos, kultowy serial telewizyjny emitowany na kanale Max, skupia się na ojcu dramatów o dysfunkcyjnych rodzinach. Tony Soprano, szef mafii z New Jersey, balansuje między życiem rodzinno-mafijnym a własnymi problemami osobistymi. Ta epicka saga, stworzona przez Davida Chase’a, wciąga widzów dzięki wrażliwości wynikającej z prowadzenia podwójnego życia. The Sopranos oferują niezapomniane emocje i nieoczekiwane zwroty akcji przez sześć sezonów.

House of Cards: Polityczne intrygi na najwyższym szczeblu

House of Cards, popularny serial emitowany na Netflixie, zapewnia porcję emocji dzięki politycznym intrygom na najwyższym szczeblu w Waszyngtonie. Bezwzględny polityk Francis Underwood, wcielany przez Kevina Spaceya, manipuluje i knuje, aby osiągnąć szczyt władzy. Jego żona Claire, grana przez Robin Wright, również odgrywa kluczową rolę w tej pełnej napięcia historii. House of Cards to doskonały wybór dla fanów Succession, którzy pragną oglądać walkę o władzę w politycznym świecie.

The West Wing: Dramat polityczny z optymistycznym akcentem

The West Wing, znany serial telewizyjny emitowany na kanale NBC, jest dramatem politycznym z szczyptą komedii, stworzonym przez Aarona Sorkina. Opowiada o losach prezydenta Josiaha Bartleta i jego zespołu pracującego w West Wingu Białego Domu. The West Wing, który trwał siedem sezonów, oferuje optymistyczną perspektywę walki o władzę w atmosferze mniej intrygujących rodzinnych relacji.

Killing Eve: Emocje i zwroty akcji

Killing Eve, serial emitowany na BBC America i platformie Hulu, to niekonwencjonalna opowieść o obłędnej miłości i nienawiści między seryjną morderczynią Villanelle a agentką MI6 Eve Polastri. Ta nieprzewidywalna i surrealistyczna historia, stworzona przez Phoebe Waller-Bridge, dostarcza wystarczająco dużo emocji i zwrotów akcji. Jeśli jesteś fanem Succession, Killing Eve jest kolejnym serialem, który wzbudzi Twoje emocje.

Fargo: Czarna komedia pełna przemocy

Fargo, antologia telewizyjna emitowana na kanale FX, to adaptacja oryginalnego filmu braci Coen. Każdy sezon to odrębna historia osadzona w świecie czarnej komedii, zbrodni i ekscentrycznych postaci. Przeplatając czarny humor z grozą i przemocą, Fargo oferuje nieprzewidywalne historie na granicy Minnesoty i Dakoty Północnej. Jeśli jesteś fanem nieprzewidywalnych fabuł i czarnego humoru, ten serial będzie dla Ciebie odpowiedni.

Ozark: Walka o przetrwanie w podziemnym świecie przestępczości

Ozark, serial emitowany na Netflixie, to thriller kryminalny pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Marty i Wendy Byrde, przeciętna para z przedmieścia, stają w obliczu niefortunnego zdarzenia, które zmusza ich do prania brudnych pieniędzy dla meksykańskiego kartelu narkotykowego. W rezultacie przekształcają się w bezwzględnych manipulatorów. Ozark to doskonały wybór dla fanów Succession, którzy cenią intensywne emocje i walkę o przetrwanie w podziemnym świecie przestępczości.

Jeśli jesteś fanem dramatów rodzinnych, intryg i manipulacji, te seriale będą dla Ciebie odpowiednie. Wybierz jeden z nich i ciesz się kolejną emocjonującą historią!