Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One: premiera, obsada, fabuła, zwiastun

Obejrzyj nowy trailer Mission Impossible
54 / 100

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One: wszystko, co musisz wiedzieć

Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt w siódmej części serii Mission: Impossible. Tym razem bohater stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze – zapobiegnięciu globalnej katastrofie wywołanej przez tajemniczą organizację Dead Reckoning. Czy uda mu się uratować świat i odkryć prawdę o swojej przeszłości? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o filmie Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One.

Data premiery najnowszej części Mission: Impossible

Film Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One ma zadebiutować na ekranach kin 12 lipca 2023 roku. Jest to pierwsza część dwuczęściowego finału serii, który został nakręcony jednocześnie z drugą częścią, zaplanowaną na 2024 rok. Obie części reżyserował i napisał Christopher McQuarrie, który wcześniej odpowiadał za dwa poprzednie filmy z serii: Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) i Mission: Impossible – Fallout (2018).

Obsada filmu

W filmie Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One powrócą znani z poprzednich części aktorzy, tacy jak Tom Cruise jako Ethan Hunt, Simon Pegg jako Benji Dunn, Ving Rhames jako Luther Stickell, Rebecca Ferguson jako Ilsa Faust. Do obsady dołączyli także nowi aktorzy, tacy jak Hayley Atwell jako Grace, Esai Morales jako główny antagonista, Pom Klementieff czy Cary Elwes.

Co wiemy o fabule?

Fabuła filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One jest na razie owiana tajemnicą. Wiadomo jednak, że Ethan Hunt i jego zespół będą musieli zmierzyć się z groźną organizacją Dead Reckoning, która planuje wywołać globalny chaos i zagładę. Ethan będzie także musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością i odkryć sekrety dotyczące jego rodziny i pochodzenia.

Obejrzyj najnowszy zwiastun!

Zwiastun filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One został opublikowany 17 maja 2023 roku na oficjalnym kanale Paramount Pictures na YouTube. Zwiastun pokazuje spektakularne sceny akcji i pościgów, w których Tom Cruise wykonuje niebezpieczne kaskaderskie wyczyny. Zwiastun zapowiada także konfrontację Ethana Hunta z głównym złoczyńcą i jego własnymi demonami. 

 

Czy film Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One jest kontynuacją poprzednich części?

Tak, film jest kontynuacją poprzednich części serii Mission: Impossible i nawiązuje do wydarzeń z nich.

Czy film Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One jest pierwszą częścią dwuczęściowego finału?

Tak, film jest pierwszą częścią dwuczęściowego finału serii Mission: Impossible. Druga część ma mieć premierę w 2024 roku.

Czy Tom Cruise sam wykonywał kaskaderskie sceny w filmie Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One?

Tak, Tom Cruise sam wykonywał kaskaderskie sceny w filmie Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One, tak jak w poprzednich częściach serii. Aktor znany jest ze swojej odwagi i zaangażowania w realizację filmów akcji.