Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One: premiera, obsada, fabuła, zwiastun

Obejrzyj nowy trailer Mission Impossible

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One: wszystko, co musisz wiedzieć

Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt w siódmej części serii Mission: Impossible. Tym razem bohater stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze – zapobiegnięciu globalnej katastrofie wywołanej przez tajemniczą organizację Dead Reckoning. Czy uda mu się uratować świat i odkryć prawdę o swojej przeszłości? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o filmie Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One.

Data premiery najnowszej części Mission: Impossible

Film Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One ma zadebiutować na ekranach kin 12 lipca 2023 roku. Jest to pierwsza część dwuczęściowego finału serii, który został nakręcony jednocześnie z drugą częścią, zaplanowaną na 2024 rok. Obie części reżyserował i napisał Christopher McQuarrie, który wcześniej odpowiadał za dwa poprzednie filmy z serii: Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) i Mission: Impossible – Fallout (2018).

Mission: impossible – dead reckoning part one –  Obsada

W kolejnej części z serii Mission: Impossible powrócą znani z poprzednich części aktorzy:

  • Tom Cruise  Ethan Hunt
  • Simon Pegg jako Benji Dunn
  • Ving Rhames jako Luther Stickell
  • Rebecca Ferguson jako Ilsa Faust

Do obsady dołączyli także nowi aktorzy, tacy jak:

  • Hayley Atwell jako Grace
  • Esai Morales jako główny antagonista o imieniu Gabriel
  • Pom Klementieff jako Paris
  • Cary Elwes jako Denlinger

Co wiemy o fabule?

Fabuła filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One jest na razie owiana tajemnicą. Wiadomo jednak, że Ethan Hunt i jego zespół będą musieli zmierzyć się z groźną organizacją Dead Reckoning, która planuje wywołać globalny chaos i zagładę. Ethan będzie także musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością i odkryć sekrety dotyczące jego rodziny i pochodzenia.

Obejrzyj najnowszy zwiastun!

Zwiastun filmu Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One został opublikowany 17 maja 2023 roku na oficjalnym kanale Paramount Pictures na YouTube. Zwiastun pokazuje spektakularne sceny akcji i pościgów, w których Tom Cruise wykonuje niebezpieczne kaskaderskie wyczyny. Zwiastun zapowiada także konfrontację Ethana Hunta z głównym złoczyńcą i jego własnymi demonami. 

 

Czy film Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One jest kontynuacją poprzednich części?

Tak, film jest kontynuacją poprzednich części serii Mission: Impossible i nawiązuje do wydarzeń z nich.

Czy film Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One jest pierwszą częścią dwuczęściowego finału?

Tak, film jest pierwszą częścią dwuczęściowego finału serii Mission: Impossible. Druga część ma mieć premierę w 2024 roku.

Czy Tom Cruise sam wykonywał kaskaderskie sceny w filmie Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One?

Tak, Tom Cruise sam wykonywał kaskaderskie sceny w filmie Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One, tak jak w poprzednich częściach serii. Aktor znany jest ze swojej odwagi i zaangażowania w realizację filmów akcji.