Cała seria Indiana Jones trafia na Disney+! Odkryj kultowe przygody archeologa.

Cała seria Indiana Jones trafia na Disney+

Cała seria Indiana Jones dostępna na Disney+ od 31 maja

Disney+ ogłosiło, że od 31 maja będzie można oglądać wszystkie filmy z serii Indiana Jones na ich platformie streamingowej. Wyjątkiem jest ostatnia część, „Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia”, która trafi do kin 30 czerwca. Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm, ujawniła tę informację podczas prezentacji Upfronts Walt Disney Company. Dotychczas prawa do wszystkich dotychczas wydanych tytułów z serii należały do Paramount Pictures. Teraz Disney+ nawiązało umowę dotyczącą współdzielenia tych praw, co oznacza, że fani Indiana Jones będą mieć dostęp do takich klasycznych filmów jak „Poszukiwacze zaginionej Arki”, „Indiana Jones i Świątynia Zagłady”, „Indiana Jones i Ostatnia Krucjata” oraz „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”.

Premiera „Indiana Jones i Obręcz Przeznaczenia” zbliża się!

Wkrótce na ekrany kin wejdzie „Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia” – ostatnia część przygód słynnego archeologa granego przez Harrisona Forda. W tym filmie Ford zagra u boku takich gwiazd jak Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Antonio Banderas, John Rhys-Davies i inni. Produkcja filmu wzbudza ogromne zainteresowanie, a pierwsze recenzje zapowiadają kolejną emocjonującą i niezapomnianą przygodę. „Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia” trafi do kin 30 czerwca, ale już teraz fani mogą odczuć podgrzewający atmosferę przed premierą.

Wyjątkowa okazja dla fanów Indiana Jones na Disney+

Dodatkowo, w tym samym dniu, subskrybenci Disney+ będą mieli możliwość zakupu ekskluzywnych gadżetów związanych z najnowszą częścią serii, „Artefakt Przeznaczenia”. To niepowtarzalna okazja dla miłośników kina i fanów tej ikonicznej postaci, by zanurzyć się w świecie Indiana Jonesa na Disney+ i zdobyć unikalne pamiątki związane z filmem. Opaski na uszy z logo Indiana Jones, figurki Funko Pop i inne unikalne przedmioty będą dostępne tylko przez ograniczony czas, przed ogólną sprzedażą dla publiczności.